53

Už potřetí organizují zaměstnanci krajského úřadu dobročinnou sbírku Zlínský Zdarmáček

Už potřetí organizují zaměstnanci krajského úřadu dobročinnou sbírku Zlínský Zdarmáček. Jejím prostřednictvím chtějí pomoci potřebným, zejména samoživitelkám a sociálně slabším rodinám. Nabídnou jim zdarma zánovní i nové oblečení, obuv, vybavení pro děti, hračky, školní potřeby a jiné věci, které mohou ještě někomu posloužit. Přijít si vybrat mohou zájemci na platformu 14I15 BAŤOVA INSTITUTU v úterý 13. června od 10 do 14 hodin.

„S myšlenkou uspořádat takovouto akci přišli sami naši zaměstnanci před třemi lety. Vloni se mezi kolegy vybral dvojnásobek věcí než napoprvé. A letos se zájem nezištně pomoci ještě zvýšil, což je skvělé. Jsem za nesobeckou snahu pomáhat na své kolegy opravdu pyšná a chci jim za to moc poděkovat,“ řekla statutární náměstkyně hejtmana Hana Ančincová, zodpovědná v kraji za sociální věci a neziskový sektor.

Akci Zlínský Zdarmáček organizuje Odbor personální Krajského úřadu Zlínského kraje, který v rámci společenské odpovědnosti organizuje zapojení zaměstnanců i do dalších aktivit, jako je Ukliďme svět, Kabelkový VELEtrh, výsadba stromků ZASAĎTO nebo potravinová sbírka Mikulášské dobroty pro děti.

 

⬛ Kontakt pro média:
Soňa Ličková
tisková mluvčí Zlínského kraje
577 043 190, 602 671 376
sona.lickova@zlinskykraj.cz