Zvětšit písmo

Zmenšit písmo

CZ

cs

menu

Odbor sociálních věcí

Odbor sociálních věcí

Zlínský kraj zodpovídá za plánování Sítě sociálních služeb na svém území a podílí se na jejím financování. Je zřizovatelem organizací, které zabezpečují největší pobytové kapacity služeb pro seniory a osoby se zdravotním postižením v kraji.

Odbor sociálních věcí je členěn do 3 oddělení, a to oddělení plánování a rozvoje sociálních služeb, oddělení sociálních služeb a oddělení sociálně–právní ochrany.

ilustrační foto

Nejste na to sami

Dne 1. 1. 2024 byl zahájen projekt „Nejste na to sami“, který si klade za cíl posílit ve Zlínském kraji mezioborovou spolupráci ve prospěch osoby v nesnázích. Tento projekt je realizován pouze ve dvou vybraných obcí s rozšířenou působností, a to v Kroměříži a Uherském Brodě. 

Více informací naleznete ZDE.

                   

ilustrační foto

Národní plán obnovy - zjišťování informací o projektových záměrech

Ministerstvo práce a sociálních věcí v rámci implementace Národního plánu obnovy, komponenty 3.3 Modernizace služeb zaměstnanosti a rozvoj trhu práce, investice 3. Rozvoj a modernizace materiálně technické základny sociálních služeb vyhlašuje výzvy pro podávání individuálních projektů. Zlínský kraj nyní zjišťuje informace o záměrech žadatelů na podání projektové žádosti do vyhlášených výzev Národního plánu obnovy.

Více informací naleznete ZDE

Setkání poskytovatelů SSL

22. setkání poskytovatelů sociálních služeb ve Zlínském kraji

Pravidelné setkání s poskytovateli sociálních služeb uspořádal ve Zlíně ve čtvrtek 2. listopadu 2023 Zlínský kraj. 

Více informací a prezentace ke stažení naleznete ZDE.

 

Aktualizováno:

Krajský úřad Zlínského kraje © 2024

Cookie lišta

Nahoru