Adéla Čuříková85

Rožnovská střední škola nově nabízí profesní kvalifikaci Montér dobíjecích stanic pro elektromobily

Elektromobilita je v Česku na vzestupu. Roste počet nabíjecích stanic nejen ve veřejném prostoru, komerčních objektech, ale také v domácnostech. Spolu s tím významně přibývá počet jejich uživatelů. Montéři a servisní technici nabíjecích stanic tak budou velmi žádaní. Na Střední škole informatiky, elektrotechniky a řemesel v Rožnově pod Radhoštěm můžou zájemci absolvovat profesní kvalifikaci Montér/ka dobíjecích stanic pro elektromobily v těchto termínech:

TERMÍNY ŠKOLENÍ A ZKOUŠEK 2024

  • 23. – 24. února
  • 29. – 30. března
  • 19. – 20. dubna
  • 17. – 18. května

Ve spolupráci s firmou Schrack Technik jsme zareagovali na rostoucí poptávku po této odborné kvalifikaci. Vybudovali jsme novou učebnu v naší škole a zájemce školíme a zkoušíme na moderních přístrojích značky CION.“, řekl Karel Sekyra, zástupce ředitele pro praktickou výuku.

Naším společným cílem bylo vybudovat prostředí, kde se klienti kurzu velmi dobře zorientují v oblasti elektromobility a získají praktické dovednosti od instalace až po údržbu“, zhodnotil spolupráci Pavel Chroust, jednatel společnosti Schrack Technik.

Pět důvodů proč získat Osvědčení v profesní kvalifikaci Montér/ka nabíjecích stanic pro elektromobily:

  1. Díky profesní kvalifikaci se vám otevřou dveře k širšímu spektru zákazníků a nových příležitostí v oboru elektromobility.
  2. Elektromobilita je a nadále bude na vzestupu. Zajistěte si stabilní práci v tomto odvětví.
  3. Díky spolupráci s firmou Schrack Technik se stanete certifikovaným partnerem Schrack i-Charge – získáte praktické dovednosti, jak v návrhu a instalaci, tak v údržbě nabíjecích stanic. Díky tomu zvládnete samostatně řešit různorodé projekty.
  4. Pomůžeme vám se zorientovat v elektromobilitě. Ukažte svým zákazníkům, že jste odborník na pravém místě.
  5. Profesní kvalifikace je oficiální dokument vydávaný MPO s mezinárodní platností. Není to „obyčejný certifikát“, kterých máte plný šuplík. Buďte o krok napřed.

Všechny informace najdete na: https://www.roznovskastredni.cz/aktuality/monter-dobijecich-stanic-pro-elektromobily

 

KONTAKT:

Mgr. Karel Sekyra
tel.: 571 752 347
Mob.: 777 942 535
e-mail: karel.sekyra@roznovskastredni.cz