Mgr. Vladimír Dostálek62

ZLÍNSKÝ KRAJ – Web3Hub uspořádal druhou přednášku ze série Chytrý Zlín, tentokrát na téma Tajemství blockchainu s Romanem Valihrachem, zakladatelem největší české kryptoměnové burzy. Přednáška byla zaměřena na odborný pohled na blockchain a inovace ve finančním sektoru prostřednictvím této revoluční technologie.

 

V rámci prezentace Roman Valihrach přiblížil nejen technické aspekty blockchainu, ale také detailně rozebral strategický význam této technologie pro finanční a obchodní sféru. Účastníci měli příležitost naslouchat jeho hlubokým znalostem a odborným perspektivám, což přispělo k většímu porozumění potenciálu blockchainu.

Diskuse se rozvinula i díky aktivní účastí posluchačů, kteří položili zajímavé a relevantní otázky a přispěli tak k hlubšímu zkoumání probíraného tématu. Přednášky jsou účastníkům vždy k dispozici jak v českém, tak v anglickém jazyce, aktuálně se můžete připojit 23. listopadu na anglickou verzi Secrets of Blockchain with Roman Valihrach.

Organizátoři se těší na další setkání, která přinesou odborné pohledy na inovace v oblasti Web3. V roce 2024 se můžete těšit na přednášky zaměřené na AI, kyberbezpečnost, obchodování, decentralizované organizace a další za přispění odborníků z daných oborů.

S využitím textu Web3Hub

Zpracoval: Vladimír Dostálek
22.11. 2023

⬛ Kontakt pro média:
Soňa Ličková
tisková mluvčí Zlínského kraje
577 043 190, 602 671 376
sona.lickova@zlinskykraj.cz