Zvětšit písmo

Zmenšit písmo

CZ

cs

menu

Srdečně Vás zveme na vánoční benefiční koncert, který se uskuteční 17. prosince od 17 hodin ve Velkém sále Kongresového centra Zlín.
Hlavní vystoupení zajistí Dívčí pěvecký sbor Střední pedagogické školy v Kroměříži pod vedením sbormistra Jiřího Jablunky. Tento sbor reprezentuje zlínský region a naši republiku na mnoha domácích i zahraničních soutěžích, kde získal již celou řadu úspěchů a ocenění. Na koncertě zazní jak známé vánoční koledy, tak populární písně české i světové včetně skladeb popu, jazzu a filmů s vánočním nádechem. Na své si zkrátka přijdou všichni posluchači a těšit se mohou na nejedno překvapení.
Adventním večerem provede moderátor Marek Příkazký. Hlavní program doplní Cimbálová muzika Luňák, kterou si budete moci poslechnout od 16 hodin ve foyer Kongresového centra.

orig_Beneficni_koncert__poradenskecentrum2024_2023101616293.jpg (96 KB)
Přijďte si s celou rodinou vychutnat kouzelnou atmosféru tohoto koncertu a dostaňte se do vánoční nálady na 3. adventní neděli. Nákupem vstupenky zároveň přispějete na dobrou věc - výtěžek z koncertu podpoří činnost Poradenského a krizového centra, p.o., které poskytuje 6 sociálních služeb a pomáhá lidem v náročných životních situacích po celém Zlínském kraji.
Koncert se koná pod záštitou statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje Bc. Hany Ančincové.
Více informací na www.pkcentrum.cz.

Aktualizováno:

Krajský úřad Zlínského kraje © 2024

Cookie lišta

Nahoru