Autor: Adéla Čuříková

V sobotu 10. června je pro všechny milovníky hudby a zlínské architektury připraven podvečer na střešní terase 14|15 BAŤOVA INSTITUTU

V sobotu 10. června od 18 do 21 hodin je pro všechny milovníky hudby a zlínské architektury připraven podvečer na střešní terase 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Komorně pojatý koncert na střeše BLÍZKO NEBE nabídne hudební vystoupení dua Musica Angelica, které bude doplněno komentovaným výhledem na zlínskou architekturu.

„Návštěvníci mají možnost si opět vychutnat jedinečnou atmosféru koncertu Blízko nebe, který se uskuteční na střešní terase. Letos se mohou návštěvníci těšit na hudební vystoupení dua Musica Angelica zpěvačky Magdalény Malaníkové a harfenistky Lucie Fajkusové. Příjemný hudební zážitek bude doplněný výkladem odborného kurátora Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně, návštěvníci se dozví o architektuře a historii okolních staveb, které jsou ze střechy 14. budovy továrního areálu v dohledu,“ pozvala na akci ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut Petra Kubíková.

Vstupné na akci je 259 Kč a vstupenky jsou již v prodeji na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU či online na webových stránkách www.14-15.cz. Zájemci by neměli s koupí váhat vzhledem k omezené kapacitě terasy. V případě nepřízně počasí se koncert uskuteční v kavárně budovy 15.

„Ty, které zlínská architektura opravdu zajímá, se mohou dozvědět více o baťovské architektuře, významných osobnostech a budovách města Zlína také ve čtvrtek 15. června na komentované prohlídce autobusem Poznávejme baťovskou architekturu města Zlína. Projížďka trvá přibližně dvě hodiny a i fyzicky méně zdatní účastníci mohou během ní poznat rozsáhlý okruh převážně meziválečné architektury,“ doplnila Petra Kubíková..

Více informací na www.14-15.cz

 

Kontakt:

Ing. Alena Babicová

PR manažerka

14|15 Baťův institut, p. o

M| alena.babicova@14-15.cz

M| +420 736 505 513