Autor: Adéla Čuříková

Přijďte si užít fotbalové odpoledne s Berany 20. června na fotbalové hřiště v Lípě

Zveme všechny fanoušky hokejových Beranů na fotbalové hřiště v Lípě, kde se bude ve čtvrtek, 20.6. konat první setkání klubu s fanoušky. Pojďte se potkat s novými tvářemi, dozvíte se novinky a plány klubu a uvidíte fotbalové umění nejen našich hokejistů, ale také zaměstnanců, trenérů a hostů v podobě známých osobností. Kromě Beranů se tak můžete těšit na bývalého fotbalového reprezentanta Petra Jiráčka, kanonýra Zlína Lukáše Železníka, Romana Dobeše a dalších zajímavých jmen.

Od 16:00 si budete moci popovídat s vedením klubu, hráči, získat informace o změnách v zázemí stadionu, nebo připravovaných novinkách. Od 17:00 se odehraje předzápas mezi dětmi ročníku 2016 a 2015, aby od 18:00 nastoupil A tým Beranů k fotbalovému klání proti týmu Výběru, který se bude skládat ze zaměstnanců klubu, trenérů a také osobností ze světa sportu.

"Zveme všechny fanoušky do Lípy, kde se budeme moci společně pobavit jak s hráči, tak i představiteli naší organizace. Probereme a představíme si plánované novinky směrem k příští sezóně a můžeme se podívat na fotbalové umění jak našich hráčů, tak i zaměstnanců, trenérů. Navíc právě tým, který proti našemu áčku vyběhne, bude posílen o zajímavá fotbalová jména. Tyto a další podobné akce plánujeme dělat v průběhu celé sezóny, fanoušci Beranů se tak mají i letos na co těšit," zve Jakub Štefek, manažer komunikace a eventů.

Celé odpoledne bude provázet hudba, rozhovory a autogramiáda s jednotlivými hosty a skvělé pohoštění.

Na koho se můžete těšit v jednotlivých týmech?:

Berani Zlín - Hráči A týmu Berani Zlín

Berani Zlín klub - Ján Pardavý, Richard Kapuš, Jan Srdínko, Zdeněk Sedlák st., Lubomír Vosátko, Jiří Jaroš, Jáchym Janošek, Ondřej Jordán, Jakub Štefek, Petr Mokrejš, Přemysl Kos, Petr Jiráček, Lukáš Železník, Roman Dobeš, Miroslav Škarka, Jiří Šlahař