Autor: Adéla Čuříková

V úterý 18. června od 20 hodin se uskuteční další ročník charitativního koncertu Filharmonie pod širým nebem

V úterý 18. června od 20 hodin se uskuteční další ročník charitativního koncertu Filharmonie pod širým nebem, na kterém tentokrát zazní známé melodie z filmů Superman, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Harry Potter, Forest Gump, Titanic, Ledové království, Aladin a další v podání Filharmonie Bohuslava Martinů vedené dirigentem Jakubem Kleckerem. Návštěvníci si mohou již nyní zakoupit vstupenky na tento jedinečný koncert.

„Věřím, že si lidé nenechají ujít tento krásný koncert zlínské filharmonie plný populární filmové hudby v  jedinečném prostředí továrního areálu s širým nebem nad hlavou. Navíc, tím, že si zakoupí vstupenku na tento koncert zároveň přispějí na pomoc potřebným,“ pozvala na akci Lucie Pluhařová, ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut.

Charitativní koncert na podporu organizací Charita Valašské Klobouky a Podané ruce – osobní asistence, pobočka Zlín se koná pod záštitou statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje Hany Ančincové a radní pro oblast kultury a školství Zuzany Fišerové. Z každé zakoupené vstupenky bude 100,- Kč využito na charitativní účely.

„Již předešlé ročníky ukázaly, že lidé v kraji jsou štědří a pomáhají potřebným. Věřím, že tomu tak bude i letos. Atraktivní program koncertu nabízí výlet fantazijním světem se superhrdiny, mimozemšťany a pohádkovými bytostmi. Pod taktovkou dirigenta Jakuba Kleckera, který je ceněn pro svoji schopnost neobyčejně precizní práce s orchestrem při výstavbě hudebního díla, to bude jistě neobyčejný zážitek,“ uvedla Zuzana Fišerová, radní Zlínského kraje pro kulturu a školství.

Vstupenky je možné zakoupit již nyní online nebo na obou recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a na pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín. Vstupné je 300 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma. Na recepci 14|15 BAŤOVA INSTITUTU je také umístěna kasička, do které je možné také přispět.

V případě nepřízně počasí bude akce přesunuta do Kongresového centra Zlín.

 

Pořadateli koncertu jsou 14|15 Baťův institut, p. o., Filharmonie Bohuslava Martinů, o. p. s. a Zlínský kraj.

Akce je realizována s finanční podporou statutárního města Zlína.

 

Aktuální informace naleznete na www.14-15.cz nebo www.filharmonie-zlin.cz.

 

Kontakt:

Ing. Alena Babicová

PR manažerka

14|15 Baťův institut, p. o.

14|15 BAŤŮV INSTITUT, Vavrečkova 7040, Zlín, 760 01

M | alena.babicova@14-15.cz