Autor: Adéla Čuříková

Filharmonie pod širým nebem 16. června

V pátek 16. června od 20 hodin se uskuteční další ročník charitativního koncertu Filharmonie pod širým nebem, na kterém zazní Novosvětská symfonie od Antonína Dvořáka v podání Filharmonie Bohuslava Martinů vedené šéfdirigentem Robertem Kružíkem. Na pódiu vystoupí také mladý umělec Thom Artway. Návštěvníci si mohou již nyní zakoupit vstupenky na tento jedinečný koncert.

„Ráda bych pozvala návštěvníky na tento unikátní koncert pod širým nebem v industriálním prostředí. Známý český zpěvák Thom Artway, pocházející ze Zlínského kraje, jako předskokan tentokrát zahraje a zazpívá své skladby spolu s filharmonií, následovat pak bude Novosvětská s celým hudebním tělesem filharmonie. Zážitek bude opravdu nevšední. Zakoupením vstupenky navíc opět podpoříme dobrou věc,“ uvedla Petra Kubíková, ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut.

Charitativní koncert se koná na podporu Poradenského a krizového centra, p. o. a Linky SOS Zlín, p. o. pod záštitou statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje Hany Ančincové a radní pro oblast kultury a školství Zuzany Fišerové. Z každé zakoupené vstupenky bude 100,- Kč využito na charitativní účely.

Vstupenky je možné zakoupit již nyní online nebo na obou recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU
a v pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín. Vstupné je 300 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma. Na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU jsou také umístěny kasičky, do kterých je možné také přispět.

V případě nepřízně počasí bude akce přesunuta do Kongresového centra Zlín.

Pořadateli koncertu jsou 14|15 Baťův institut, p. o., Filharmonie Bohuslava Martinů, o. p. s. a Zlínský kraj. Akce je realizována s finanční podporou statutárního města Zlína.

Aktuální informace naleznete na www.14-15.cz nebo www.filharmonie-zlin.cz.

Kontakt:

Ing. Alena Babicová

PR manažerka

14|15 Baťův institut, p. o.

14|15 BAŤŮV INSTITUT, Vavrečkova 7040, Zlín, 760 01

M | alena.babicova@14-15.cz

M|  +420736 505 513