Zvětšit písmo

Zmenšit písmo

CZ

cs

menu

Pravidla soutěže na facebooku Zlínského kraje

Soutěž o 5x2 vstupenky na akci Severní pól na Výstavišti Kroměříž organizuje Zlínský kraj, IČO: 70 89 13 20. Soutěže se mohou účastnit osoby starší 18 let s doručovací adresou v České republice, které jsou registrovány na sociální síti Facebook (www.facebook.com), mají po celou dobu soutěže aktivní svůj facebookový účet a splní stanovená pravidla soutěže. Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru organizátorovi.

Výhra – tedy vstupenky na akci Severní pól, která se na Výstavišti Kroměříž uskuteční 8. prosince 2023 – bude výhercům zaslána na email, ze kterého bude na emailovou adresu redakce@zlinskykraj.cz doručena správná odpověď na soutěžní otázku: Kolik létajících sobů táhne sáně Santa Clause? Odpovědi na email redakce@zlinskykraj.cz je možné posílat 8. prosince 2023 od vyhlášení soutěže do 11:00 hod. Vyhrává prvních pět správných odpovědí na soutěžní otázku. Výherci budou kontaktování emailem.

Účastník se může zapojit do soutěže a vyhrát v ní pouze jednou. Výherce nemá nárok na jinou výhru od organizátora, než uvedenou při vyhlášení soutěže, či na jiné protiplnění.

Tato soutěž není nikterak sponzorovaná, spravovaná nebo přidružená k elektronické sociální síti Facebook. Účastník je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi soutěže a nikoliv elektronické sociální síti Facebook. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně aplikace musí být směřovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.

Aktualizováno:

Krajský úřad Zlínského kraje © 2024

Cookie lišta

Nahoru