Zvětšit písmo

Zmenšit písmo

CZ

cs

menu

Pravidla soutěže na facebooku Zlínského kraje

Soutěž o 3 akreditace na Zlín Film Festival organizuje Zlínský kraj, IČO: 70 89 13 20. Soutěže se mohou účastnit osoby starší 18 let s doručovací adresou v České republice, které jsou registrovány na sociální síti Facebook (www.facebook.com), mají po celou dobu soutěže aktivní svůj facebookový účet a splní stanovená pravidla soutěže. Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi.

Účastníci soutěže musí zodpovědět Soutěžní kvíz na facebookovém profilu Zlínského kraje a odpovědět v komentářích pod příspěvkem se soutěžním kvízem. První tři soutěžící, kteří do komentáře pod příspěvkem napíší správné odpovědi, získají akreditace na Zlín Film Festival.

Výhrou je jedna akreditace pro jednoho výherce. Akreditace opravňuje jejího držitele ke vstupu na tři filmy denně, každý den v termínu konání festivalu (tedy 30. 5. – 5. 6.) a to včetně filmů v letním kině. Její držitel si tedy dle výběru fyzicky na pokladně nebo online vybere filmy, promění je za papírovou nebo online vstupenku na základě jejího předložení jde do kina.

Tři výherci, kteří budou o své výhře informováni v komentáři pod soutěžním příspěvkem, si akreditace mohou vyzvednout výhradně osobně v Kongresovém centru Zlín od 29.5. od 14.00 a pak kterýkoli den festivalu.

Účastník se může zapojit do soutěže a vyhrát v ní pouze jednou. Výherce nemá nárok na jinou výhru od organizátora než uvedenou při vyhlášení soutěže či na jiné protiplnění.

Tato soutěž není nikterak sponzorovaná, spravovaná nebo přidružená k elektronické sociální síti Facebook. Účastník je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi soutěže, a nikoliv elektronické sociální síti Facebook. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně aplikace musí být směřovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.

Aktualizováno:

Krajský úřad Zlínského kraje © 2024

Cookie lišta

Nahoru