Bc. Jan Vandík DiS.Počet zobrazení111

Autosedačku, cyklistickou přilbu, hračky, oblečení pro děti i dospělé, školní potřeby. To všechno mohli zájemci zdarma pořídit ve středu 12. června na akci Zdarmáček v kavárně 14I15 BAŤOVA INSTITUTU, kterou už čtvrtým rokem pořádá Krajský úřad Zlínského kraje. Smyslem akce je pomáhat potřebným, zejména pak rodinám samoživitelek a sociálně slabším.

Zdarmáček

Věci do dobročinné sbírky věnovali zaměstnanci úřadu. „Těší mě, že se ze spontánního nápadu stala tradiční akce. Mám radost, že jejich zájem pomáhat potřebným nepolevuje a chci moc poděkovat všem, kteří otevřeli své šatníky a svá srdce pro dobrou věc,“ uvedla statutární náměstkyně hejtmana Hana Ančincová, odpovědná za sociální oblast a neziskový sektor.

Zdarmáček pořádá odbor personální v rámci společenské odpovědnosti. „Kolegyně a kolegové se pravidelně zapojují i do dalších společensky prospěšných aktivit, jako je kampaň Ukliďme svět, Kabelkový veletrh nebo sezonní sbírky pro Potravinovou banku ve Zlínském kraji,“ doplnila ředitelka krajského úřadu Jitka Hlavačková.

Zpracoval: Vladimír Dostálek

⬛ Kontakt pro média:
Soňa Ličková
tisková mluvčí Zlínského kraje
577 043 190, 602 671 376
sona.lickova@zlinskykraj.cz